Професійна чистка зубів (Airflow)

Що це таке?

Процедура Airflow (від англ. Air - повітря і Flow - потік) є однією з новітніх методик професійної гігієни порожнини рота. Вона полягає в очищенні поверхні зубів із застосуванням порошкоструменевого апарату, з якого під тиском відбувається подача суміші води і дрібних частинок (бікарбонату натрію або оксиду алюмінію). Під дією абразивних частинок видаляється зубний наліт, мікроорганізми, поверхня зуба полірується і освітлюється до природного відтінку. Чистка апаратом AIR-FLOW запобігає утворенню карієсу, розвитку захворювань ясен та попереджує неприємний запах з рота, оскільки забирає їх основну причину – зубний наліт.

Чищення зубів апаратом Air-flow відбувається швидко і безболісно, без пошкодження емалі зубів.

Показання до застосування:

  • незадовільна гігієна порожнини рота, неприємний запах;
  • потемніння емалі зубів (через наявність на поверхні зубів темного зубного нальоту і пігментацій);
  • підготовка до процедури відбілювання зубів;
  • при лікуванні брекет-системою; (відомо, що при носінні брекетів пацієнтам важко чистити зуби, і, природно, зубний наліт навколо брекетів накопичується дуже швидко; у таких випадках методика AIR-FLOW дозволяє легко очистити поверхні зубів від нальоту і запобігти утворенню карієсу навколо брекетів);
  • наявність в порожнині рота імплантів і протезних конструкцій.

Протипоказання:

  • необхідність безнатріевой дієти;
  • прийом препаратів, що впливають на сольовий обмін;
  • бронхіальна астма;
  • інфекційні захворювання (в т.ч.гепатит, СНІД).

Після процедури Airflow ми покриваємо поверхню зубів фтористим гелем для зміцнення емалі та попередження підвищеної чутливості.

Наші рекомендації після професійної гігієни порожнини рота з застосуванням апарату AirFlow:

1. Не приймайте їжу і не паліть протягом 2 годин після процедури. Після професійної гігієни порожнини рота не рекомендується вживання чаю, кави, барвникової їжі та напоїв(червоного вина), куріння через можливе потемніння зубів.

2. Пам'ятайте, що протягом перших двох днів після процедури може зберігатися підвищена чутливість зубів від холодних або гарячих подразників у пришийковій частини зубів, ріжучих країв зубів, збільшення рухливості зубів.

3. Ми рекомендуємо повторювати гігієнічну чистку 1 раз на півроку. У пацієнтів з інтенсивним каменеутворенням - не рідше 1 разу на 3 місяці.

Унашій стоматологічній клініці використовується апарат останнього покоління типу Airflow фірми KaVo (Німеччина) - PROPHYFLEX. Перевагою його є розмір і форма абразивних частинок, які, в порівнянні з аналогами, не мають гострих кутів і країв, у зв'язку з цим процедура очищення зубів стає делікатною для емалі і м'яких тканин.